510 119 529

Spotkajmy się online!

Każda osoba, która potrzebuje i chce zmiany, powinna mieć na to szansę. Dlatego właśnie oferuję Tobie możliwość zmiany życia poprzez skorzystanie z pojedynczych sesji lub kompeksowej terapii online.

Picture of Kasia Vermylen

Kasia Vermylen

hipnoterapeuta, radiesteta, naturopata, coach

Sesje online

Ostatnio coraz bardziej popularne są sesje online. Umożliwiają one odbycie terapii bez konieczności odwiedzania gabinetu terapeuty. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy nie masz zbytnio czasu na podróżowanie, a dzieli Cię od wybranego specjalisty spory dystans lub w ogóle przemieszczanie się stanowi dla Ciebie problem. Poza tym sesje online są bardziej ekonomiczne, ponieważ zostając w domu, oszczędzasz na kosztach dojazdu do gabinetu terapeuty.

Wiele osób zastanawia się nad jakością terapii przeprowadzanych zdalnie. Osobiście nie zauważam żadnych różnic w rezultatach moich klientów odbywających ze mną sesje online oraz odwiedzających mnie w moim gabinecie. Dotyczy to praktycznie każdego obszaru mojej działalności – hipnozy, radiestezji oraz biorezonansu.

Każdy, kto potrzebuje i chce dokonać zmian w swoim życiu, powinien mieć szansę otrzymania pomocy w tym zakresie. Dlatego też oferuję pojedyncze sesje online jak również kompleksowe terapie online.

Sesje online są dla osób, które doświadczają problemów zarówno na podłożu psychicznym, jak i fizycznym. Są odpowiednie dla wszystkich, którzy nie potrafią pogodzić się ze stratą bliskiej osoby (śmierć lub rozstanie), jak również dla osób wypalonych zawodowo lub doświadczających innych problemów, które blokują ich w codziennym życiu.

Sejse online możliwe są jedynie dla Klientów, którzy skończyli 17 lat.

Hipnoza online

Przeprowadzana przez doświadczonego hipnoterapeutę hipnoza zdalna (tak zwana hipnoza online) jest tak samo skuteczna i bezpieczna jak stacjonarne sesje hipnozy.

Pod względem wymagań technicznych, hipnoza online wymaga zadbania o stworzenie sobie przestrzeni w domu lub innym dogodnym miejscu, w którym czujesz się bezpiecznie. Zdalne sesje wymagają również dostępu do internetu, tak by zapewnić dobrej jakości komunikację video. Z uwagi na długość sesji zalecane jest podłączenie komputera do ładowarki.

Radiestezja online

Radiestezja online w wykonaniu doświadczonego radiestety jest bardzo skutecznym narzędziem wykorzystywanym we wsparciu w codziennym życiu, oczyszczeniu negatywnych wibracji i usunięciu zanieczyszczeń zarówno geopatycznych jak i energetycznych. Radiestezja online otwiera i harmonizuje nasze centra energetyczne (zwane czakrami), jak również podnosi i wyrównuje poziom energii.

Radiestezja terapeutyczna powinna być przepisywana na receptę 1-2 razy w roku, podobnie jak kuracja przeciw pasożytom. Radiestezja online pozwala na oczyszczenie z ”pasożytów energetycznych”, będących powodem wielu naszych problemów zdrowotnych (na poziomie fizycznym i psychicznym), jak również wpływających w dużym stopniu na nasze finanse oraz relacje interpersonalne.

Biorezonans online

Ogromnym udogodnieniem w zakresie przeprowadzanych terapii naturalnych jest możliwość zdalnego wykorzystania urządzenia biorezonansowego (tak zwany biorezonans online). Umożliwia on wykonanie pełnej diagnozy i terapii biorezonansem bez wchodzenia z domu.

Biorezonans online przeprowadzony na urządzeniu SCIO jest równie skuteczny, jak badania i terapie przeprowadzone stacjonarnie. Po wprowadzeniu danych do urządzenia przeprowadzany jest test, na podstawie którego ustalane są dalsze terapie wykonywane przez biorezonans online.

Oplata za sesje online przelana powinna zostać na konto przed rozpoczęciem spotkania. Numer konta, na które należy dokonać wpłaty: 44 1500 1865 1018 6027 2889 0000.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
Chętnie odpowiem na pytania.