510 119 529

Profesjonalna terapia!

Pracuję w oparciu o techniki hipnoterapii, która jest skuteczną metodą radzenia sobie z emocjami i odzyskania równowagi wewnętrznej. Często też wspieram hipnoterapię radiestezją, co niesamowicie wzmacnia efekty.

Kasia Vermylen

Kasia Vermylen

hipnoterapeuta, radiesteta, naturopata, coach

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką i  coachem. Zajmuję się również szeroko rozumianą naturopatią, a w tym radiestezją terapeutyczną i biorezonansem (biofeedbackiem). Jestem również matką, żoną, córką, przyjaciółką i sąsiadką. Znam wielu ludzi i wiele trudnych historii. Tak naprawdę prawie każdy z nas boryka się z jakimiś trudnościami, ale są osoby, które szybko dostosowują się do okoliczności, jak również takie, które  mają wrażenie, że nie radzą sobie z natłokiem problemów i potrzebują pomocy. Zawsze chętnie słucham i staram się pomóc, znaleźć ten jeden czynnik, który pomoże przepracować traumę, a rozczarowania zamienić w kolejne doświadczenia, które pozwolą nam lepiej poznać nas samych.

Do pracy i ciągłego rozwoju motywuje mnie chęć pomagania. Myślę, że zbyt często stykam się z sytuacjami, gdy ludzie są zagubieni i nie wiedzą, co robić tylko dlatego, że nie mają komu opowiedzieć o swoich problemach.

Swoją drogę zawodową rozpoczęłam od wielu rozmów z przyjaciółmi, którzy szukali rady lub po prostu potrzebowali rozmowy. Przyszedł moment, kiedy zrozumiałam, że jeśli mogę komuś pomóc choćby w najmniejszym stopniu, chcę robić to profesjonalnie i mieć pewność, że nie pomijam niczego, oraz, że dążę do rozwiązania problemu najprostszą, najkrótszą i najskuteczniejszą drogą. Wtedy podjęłam decyzję i zaczęłam się kształcić: ukończyłam studia magisterskie (psychologia społeczna, specjalizacja coaching), kurs dietetyczny, kurs naturopatii i kilka kursów hipnozy. Wiem, że pomimo wielu technik pracy, które poznałam w trakcie szkoleń, nadal najchętniej kieruję się empatią, intuicją i chęcią pomocy.

Działalność prowadzę pod nazwą Bio Med Katarzyna Vermylen. Przyjmuję w gabinecie w centrum Warszawy i w  Konstancinie-Jeziornej, a także prowadzę sesje online. Na konsultacje i sesje zapraszam zarówno dorosłych, jak i dzieci. W mojej praktyce obowiązuje mnie tajemnica zawodowa. Żadne z moich oddziaływań nie ma na celu stawiania diagnozy ani prowadzenia do rezygnacji z tradycyjnego leczenia.

ZADZWOŃ!
Chętnie odpowiem na pytania.

Moje kwalifikacje zawodowe

Certyfikowany Hipnoterapeuta Omni Hypnosis Training Center Zaawansowany Kurs Hipnozy ISO 9810

Hipnoza stopień II Szkoła NLP i Hipnozy Centrum Rozwoju Osobistego Warsztat

Certyfikowany Hipnoterapeuta National Guild of Hypnosis Członkostwo

Certyfikat Praca z Głęboką Hipnozą Barwy Umysłu Kurs

HypnoKids Barwy Umysłu Kurs

Programowanie neurolingwistyczne w hipnoterapii i hipnozie konwersacyjnej  Instytut Neurolingwistyki oraz Pomorski Instytut Neurolingwistyki Kurs

Professional Certified Coach ICF International Coach Federation Trening

Mistrzowskie NLP i Hipnoterapia z elementami Treningu Trenerskiego  Instytut Neurolingwistyki oraz Pomorski Instytut Neurolingwistyki Intensywny kurs neurolingwistycznego programowania

3 stopniowy cykl szkoleniowy w zakresie radiestezji terapeutycznej Radiestezyjne Studio Subtelnych Energii „Non Profit” Warsztat i seminarium

Adept Hermetyzmu w domenie Radiestezja terapeutyczna
Radiestezyjne Studio Subtelnych Energii „Non Profit”
Warsztat i seminarium

Mistrz Hermetyzmu w domenie Radiestezja terapeutyczna
Radiestezyjne Studio Subtelnych Energii „Non Profit”
Warsztat i seminarium

Hermetyczna Radiestezja Terapeutyczna Radiestezyjne Studio Subtelnych Energii „Non Profit” Warsztat i seminarium

Kurs Dietetyki podstawowy Akademia Dietetyki Kurs

Kurs dietetyki zaawansowany Akademia Dietetyki Kurs

Dietetyk (kod zawodu 322001) Akademia Dietetyki Dyplom

Naturopatia Polska Szkoła Naturoterapii AKU RP NATUROPATA przy AE IPC Kurs zawodowy

Naturopata (kod zawodu 323009) Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach Dyplom

Komu mogę pomóc?

Chętnie pracuję z dziećmi autystycznymi. Prowadzę terapię dla wszystkich osób, które nie czują się z jakiegoś powodu dobrze ze sobą, cierpią na depresję i inne zaburzenia nastroju, nie radzą sobie ze stresem, fobiami, lękiem, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami. Mam też doświadczenie w pracy z osobami chorymi na nowotwory oraz tymi, które odczuwają ból fizyczny.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz podnieść pewność siebie, popracować nad swoją samooceną, jeśli masz problem z wypaleniem zawodowym lub chcesz odzyskać kontrolę nad życiem zadzwoń do mnie. Po wstępnej rozmowie podejmiesz decyzję, czy hipnoterapia jest dla Ciebie.